yükselen burçlar

Yükselen Yengeç Burcu

Yükselen yengeç burcunun en önemli özelliği, aşırı derecede duygusal hassasiyettir. Yükselen yengeçler son derece çabuk kırılırlar. Tüm burçlar içerisinde en alıngan olan onlardır. Neredeyse tamamen duyguları ile hareket ederler. Melankoliye çok meyillidirler ve hayatlarının büyük bölümünü bu duygularla yaşarlar. Yükselen yengeç burcu olanlar üstün sezgi gücüne sahiptirler. Sezgileri sayesinde pek çok olayın perde arkasını görebilirler. Bu özellikleri onların doğruyu bulma konusunda en büyük yardımcılarıdır.

Eğer yükselen burç bulma işlemi, yengeç burcunu gösteriyorsa, sert görünüme rağmen, yumuşaklık ve sevecenlik ön plandadır. Sert görünüm korunma içgüdüsünden ileri gelmektedir. Zira gerçekte yükselen yengeç burcu olanlar son derece nazik ve duygusal duyarlılıkları fazla insanlardır. Yükselen burç yengeç kararsızlık ta verir. Bu kararsızlığın sebebi duygusal dalgalanmadır. Duygularına göre fikirleri de değişir yükselen yengeçlerin. Yükselen yengeç burcu olanlar, bulundukları ortamlara hep güzellikler katarlar. İmkanları ölçüsünde, türlü faaliyetlere katılırlar. Sahiplenme iç güdüsü de, yükselen yengeç burcunun özellikleri arasındadır. Sevdikleri her şeyi sahiplenirler. Paylaşmak konusunda sınıfta kalan burçlardandır. Ama son derece de yardımseverdirler. Zor durumda kalanlara yardım etmek konusunda fazlası ile özverili ve cömerttirler.

Yükselen yengeçler, yönetici gezegenleri Ay' ında etkisi ile çekingen insanlardır. Liderlik konusunda iddialı değildirler. Geri planda kalmak onlar için daha huzur vericidir.

14284 Okunma