yükselen burçlar

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen boğa burcu olanlar sanata, estetiğe ve tüm güzelliklere tutkun olurlar. Son derece gelişmiş bir zevkleri vardır. Doğaya da tutkundurlar. Doğal hayat onlara en fazla huzur veren şeydir. Kırlarda dolaşmak, doğal güzellikleri görmek onlar için büyük keyif kaynağıdır. Yükselen burcu boğa olanlar, düzen ve disiplin insanlarıdır. Sistemli ve düzenli çalışmanın başarı getireceğini çok iyi bilirler ve bunu hayatlarının her safhasında uygularlar.

Yükselen burç boğa olanlar, toprak tabiatın getiri olarak maddeci olurlar. Gelecek kaygısı ile birleşen bu maddecilik, onların tasarruf sever insanlar olmaları sonucunu doğurur. Mutlaka kazandıklarının bir bölümünü gelecekteki muhtemel kötü günler için biriktirmek eğilimi gösterirler. Şayet yükselen burç bulma işlemi, boğa burcunun gösteriyorsa, inatçı bir yapı ortaya çıkar. Onları kararlarından döndürmek, başka fikirleri kabul ettirmek, son derece zor, hatta imkansızdır. Aceleciliği sevmezler ve her zaman riskli bulurlar. Onların her zaman ayaklarının yere basması gerekir. Yükselen boğa burcu olanlar, muhafazakar insanlardır. Evlerine, ailelerine bağlı, çocuklarına düşkün olurlar. Kuralları çok önemserler.

Yükselen boğa burçları son derece güçlü ve dayanıklı insanlardır. Dostlarına karşı dost, düşmanlarına karşı acımasız bir düşman olabilirler. Keyiflerine de düşkün olurlar. Çoğu boğa burcu yemeye de düşkün olur. Sabırlı ve tedbirli bir yapı da, yükselen boğa burcunun özellikleri arasındadır.

12157 Okunma