yükselen burçlar

Yükselen Akrep Burcu

Yükselen akrep burcu olanlar, aşırı ihtiraslı yapıları ile dikkat çekerler. Son derece güçlü ve derin tutkulara sahiptirler. Kararlı bir yapıları vardır yükselen akreplerin. Verdikleri kararlardan kolay kolay dönmezler. Onları hedeflerinden vaz geçirmek neredeyse imkansızdır. Önlerine çıkan tüm engelleri aşarlar. Hatta bunu yaparken zor kullanmaktan bile çekinmezler. Yükselen burç bulma işleminin sonucu akrep burcu ise, dinamik ve enerjik bir yapı verir. Diğer pek çok burcun aksine, yorulmadan çalışabilirler. Mükemmeli ararlar ve kusursuz işler çıkarmak için düzenli bir çalışma sürdürürler.

Yükselen akrep burcunun önemli özelliklerinden birisi de manyetik çekim gücüdür. Derin ve etkileyici bakışlarla, karşılarındakileri etki altına alma konusunda son derece başarılıdırlar. Yükselen akrep burcu olanlar fazlaca kuşkucu insanlardır. Havadan nem kaparlar. Hiç akla gelmeyecek detaylar sebebiyle şüpheye düşerler. İntikamcılık ta, yükselen akrep burcunun özellikleri arasındadır. Kendilerine yapılan kötülükleri unutmaz, affetmez, ve mutlaka intikam alırlar.

Yükselen akrepler zor kişiliklerdir. Onlarla geçinmek kolay değildir. Anlaşılmaz bir yapıları vardır. Gizemli tavırlar onların en belirgin özellikleri arasındadır. Özgüvenleri sonsuzdur. Gururları bazen de kibre dönüşür. Sert ve ciddi görünümlü olurlar.

18350 Okunma